علت نیاز به وب سایت

آوریل 8, 2019 10:05 ق.ظ دسته بندی: ,

علت نیاز به وب سایت

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

اغلب افراد در بازار طراحی وب سایت از مزایای داشتن یک کسب کار اینترنتی آگاه نیستند و متاسفانه  مشتریان حاضر به پرداخت مبالغ بالا برای وب سایت حرفه ای و اختصاصی نیستند.

بیشتر از 2.4 میلیون نفر در روز از اینترنت استفاده می کنند و 90 درصد این افراد از طریق اینترنت خرید می کنند پس باید رویکردی نوین برای کسب و کار خود داشته باشید و از تبلیغات، بروشورها و روش سنتی دست بکشید.

1- معرفی کسب و کار در سطح ایران و جهان

2- اعتبار بخشیدن به کسب و کار و نمایش حرفه ای بودن و ارزش کسب و کار

3- تقویت بخش بازاریابی

4- در معرض دید مشتریان

5- نمایش خدمات شما به صورت 24 ساعته

6- صرفه جویی در زمان

7- صرفه جویی در هزینه ها

داشتن یک وب سایت مانند داشتن یک مغازه است. مغازه ای که به صورت 24 ساعته به کل جهان خدمات رسانی می کند. اگر مغازه شما هیچ بازدیدکننده ای نداشته باشد رقبای شما پیشرفت می کنند. بنابراین باید مجموعه اقداماتی را در نظر بگیرید تا افراد بیشتری از فروشگاه شما بازدید کنند و به مشتریان همیشگی شما تبدیل شوند. همچنین رضایت کاربران و بازگشت آن ها به فروشگاه شما بسیار مهم است و باید درحوزه کاری خود به شهرت برسید. لازمه موفقیت در کسب وکار شما برندسازی است اما آنچه اهمیت بیشتری دارد ماندگاری برند شما می باشد.

با پیشرفت تجارت الکترونیک و گسترش اینترنت باید درک کنیم که اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور ندارد به زودی از صحنه روزگار حذف خواهید شد.

بسیاری از فعالیت های آموزشی، تجاری و مانند آن در دنیای مجازی صورت می گیرد پرسش اصلی این است که چگونه بازدید کنندگان بیشتری جذب وب سایت ما شوند؟ بدون بازدیدکننده حضور در وب فایده ای ندارد. چگونه می توان دیده شد؟

فعالان عرصه تجارت الکترونیک، آوردن بیننده به سایت را برای موفقیت در دنیای وب و تجارت آنلاین ضروری می دانند. فرقی نمی‌کند که سایت چه می‌فروشد و چه خدماتی ارایه می دهد.

اگر سایتی به دنبال فروش کالا یا خدمات و کسب درآمد یا محبوبیت است، باید بیننده داشته باشد.
تعداد بینندگان یک سایت، برگ برنده آن برای کسب موفقیت در دنیای وب می‌باشد. سایتی که بیننده ندارد، بدون شک مرگی آنلاین را تجربه می‌کند و چه بسیارند سایتهایی که هر روزه از چرخه زندگی در وب خارج می شوند!
مدیران و طراحان خبره وب به خوبی می دانند که فقط طراحی یک وب سایت تضمینی برای آمدن بیننده به آن نیست بلکه باید بینندگان را به طریقی به سایت جذب کرد.

بینندگان تنها به دنبال رفع نیازهای اطلاعاتی خود می باشند و وظیفه ندارند به هر قیمتی که شده سایت شما را بیابند.
برای دعوت بینندگان به وب سایتتان چه تدابیری اندیشیده اید؟ چگونه دیگران بدانند که شما سایت پر محتوا و جذابی دارید؟ خود شما چگونه سایتهای دیگر را می یابید؟

طرح این چالش سبب پیدایش مفهوم بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گردید. اجازه دهید در مقاله ای دیگر به مفهوم سئو بپردازیم….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

مقالات مرتبط