سئو داخلی و سئو خارجی سایت

آوریل 9, 2019 12:05 ب.ظ دسته بندی: ,

بهینه سازی وب سایت دو گزینه را مورد توجه قرار می‌دهد: بهینه سازی پارامترهای درون وب سایت و بهینه سازی پارامترهای بیرون وب سایت.

پارامترهای درون وب سایت نام دامنه، عنوان صفحات و کلیه موارد دیگری را که درون خود وب سایت است، شامل می‌شود.

پارامترهای بیرونی کلیه موارد دیگری است که خارج از وب سایت به کمک آن می‌آیند. مانند حضور در شبکه های اجتماعی و کلیه پیوندهایی که از بیرون سایت شما به وب سایت شما داده می شود.

اگر بتوان با موتور جستجو همراه بود و وضعیت وب سایت‌های مختلف را برای مدتی پیگیری کرد، رفتار موتور جستجو ملموس‌تر خواهد بود.

سئو درون سایت

سئو درون صفحه به کنترل مستقيم کدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، پيوند و … مرتبط مي‌شود؛ به طور کلي هر چيزي که در سايت خود بارگذاری مي‌کنيد مربوط به SEO On Page  می‌شود. اين روش پايه تمام تلاش‌های بهينه‌سازی است زيرا جايی است که شما بيشترين کنترل را روی آن داريد. هر گونه تغييری را که شما در محتويات سايت خود ايجاد می نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود.

بنابراين خيلی مهم است که روش SEO On Page بدرستی قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

سئو خارج از سایت

به تمام تکنیک هایی که در خارج از سایت شما برای بالا بردن رتبه سایت شما و بهبود سئوی سایت شما انجام می شود. برخی از افراد نااگاه ساختن بک لینک را با off page seo  یکسان می دانند، در صورتی که لینک بیلدینگ تنها بخش جزئی از سئوی خارجی محسوب می شود. سئوی off page  شامل تمامی کارهایی است که در خارج از سایت شما انجام می شود مانند حضور در شبکه های اجتماعی و فعالیت در وبلاگ ها و فروم ها و… می باشد.

برچسب ها: , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

مقالات مرتبط